ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

Zakończenie roku szkolnego to szczególny moment. Po okresie wytężonej pracy i nauki uczniowie czekali na wymarzone i zasłużone wakacje. Pani Dyrektor Anna Wiśniewska - Polus powitała wszystkich uczniów, rodziców oraz nauczycieli. Najbardziej pracowici uczniowie otrzymali wymarzone świadectwa z wyróżnieniem, nagrody książkowe oraz nagrody dyrektora. Najwyższą średnią 5,6 uzyskało dwoje uczniów - Maciej Drzazga z klasy IV oraz Oliwia Kozłowska z klasy V. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów edukacyjnych. Wręczone zostały również nagrody za czytelnictwo oraz za 100 % frekwencję. Część oficjalna przeplatana była występami dzieci oraz przemówieniami wychowawców. Było wiele radości, ale też i łez wzruszenia.
Cóż, ten rok szkolny należy już do przeszłości. Przed uczniami i nauczycielami wakacje!