Obchody Dnia Chłopca

W miniony piątek od samego rana nasza szkoła zaroiła się od.... much i muszek! Całe szczęście tylko w znaczeniu przenośnym! Był to efekt kolejnej akcji Samorządu Uczniowskiego. Z okazji Dnia Chłopca chętni uczniowie mieli za zadanie przystroić swoje szyje w wielobarwne muszki. Jak się okazało - pomysły dzieci i ich rodziców przerosły nasze oczekiwania! Każda z klas, która wzięła udział w zabawie otrzymała pamiątkowe dyplomy. Dodatkowo wybrano najpiękniejsze SZKOLNE MUSZKI. Tym tytułem zostali uhonorowani: Aleksandra Błoch z grupy przedszkolnej "Motylki" oraz Oskar Chmieliński z klasy III. Ale to nie koniec atrakcji! Wszyscy chłopcy otrzymali dziś niespodzianki przygotowane przez swoje klasowe dziewczęta. Wybuchom radości nie było końca!