Zakończenie klas IV-VI

24 czerwca o godzinie 11:30 rozpoczęła się akademia zorganizowana dla uczniów klas IV-VI oraz ich rodziców. Było to wydarzenie podniosłe i niezwykle wzruszające. Z nauczycielami, kolegami i pracownikami placówki żegnała się klasa VI, która przez wszystkie lata nauki aktywnie uczestniczyła w życiu szkolnym. Emocje dały o sobie znać także w chwili, gdy Dyrektor Szkoły oficjalnie oznajmiła, że naszą społeczność opuszczają dwie Panie: Ewa Perdaszek oraz Urszula Janicka, które odchodzą na zasłużoną emeryturę. Słowom wdzięczności za lata pracy nie było końca.
W części oficjalnej oprócz wręczanych świadectw, zasłużeni uczniowie uhonorowani zostali nagrodami książkowymi i drobnymi upominkami. Szczególne wyróżnienie otrzymała Aleksandra Kędzia. Uczennica zdobyła najwyższą średnią w szkole, za co dostała najnowszy model tabletu. Pamiątkowe dyplomy oraz słowa uznania złożone zostały także na ręce nauczycieli, którzy przygotowywali jakże ważną dla społeczności siedlikowskiej XX Sesję Rady Miejskiej.
Wzruszenia i łzy podczas akademii były największym dowodem na to, że społeczność szkolna jest naszym drugim domem, a osoby z którymi przebywamy są nam niezwykle bliskie i na zawsze pozostaną w naszych wspomnieniach!