KIERMASZ WALENTYNKOWY 2016

I stało się! Druga edycja szkolnego kiermaszu walentynkowego przeszła do historii!
Dziś od samego rana na szkolnych korytarzach było można spotkać uśmiechnięte twarze uczniów przyozdobione czerwonymi sercami. O tym, że obchodzimy święto miłości świadczyły także czerwone stroje i ...szczere odruchy serca. Głównym celem przygotowanego przez Samorząd Uczniowski kiermaszu było zebranie funduszy na leczenie chorego kolegi - Sebastiana Drzazgi. Z wielką radością oznajmiamy, że pobiliśmy zeszłoroczny rekord i zebraliśmy... 800 ZŁOTYCH!!!
Rekord został pobity dzięki pomocy i pracy uczniów naszej Szkoły. Do przygotowań włączyli się chłopcy i dziewczęta z klas IV-VI. To ich talenty sprawiły, że wystawione na sprzedaż rzeczy znikały w oka mgnieniu. Weronika Sobczak przedstawiła swój talent plastyczny szkicując portrety nauczycieli, Justyna Mucha i jej brat Krzysiu przygotowali własnoręcznie wykonane drewniane serca. Marta Janicka, Marta Jakubowska, Oliwa Dziewińska, Wiktoria Gąsiorek, Martyna Gruchot, Aleksandra Łukowicz, Eliza Netter, Weronika Fiołka, Klaudia Gąsiorek oraz Aleksandra Kędzia ujawniły talenty kucharskie i upiekły przepyszne ciastka.
Serdeczne podziękowania składamy także na ręce Pani Elżbiety Kozłowskiej, która właczyła się do akcji i przygotowała precyzyjnie wykonane haftowane serca oraz Pani Anecie Łukowicz za przepyszne domowe ciasto!

Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom, którzy włączyli się do akcji!

Z wielką dumą możemy śmiało stwierdzić, że... NASI SZKOLNI DARCZYŃCY MAJĄ WIELKIE SERCA!!!